Wczasy rodzinne z dzieckiem

 

Pobyt w naszym sanatorium rehabilitacyjnym to wspaniały sposób na spędzenie wakacji, również jeśli planujesz wczasy z dzieckiem. Pragniemy, aby dorośli poczuli się u nas naprawdę zrelaksowani, a ich pociechy spędziły równie atrakcyjnie czas, dlatego też nasza oferta dostosowana jest do potrzeb najmłodszych. 
Otoczenie parku sprawia, że czas spędzony u nas jest wyjątkowo relaksujący. Proponujemy urlop dla matki z dzieckiem, który przyniesie głębokie odprężenie i spokój, zarówno dla Ciebie, jak i Twojej pociechy. Wczasy z dzieckiem spędzone u nas to gwarancja udanego wypoczynku i czas pełen atrakcji dla wymagających, najmłodszych Gości. Wysoki standard obiektu oraz nienaganne zaangażowanie pracowników to dodatkowe atuty. 

 

Miejscowość oferuje ciekawe atrakcje dla najmłodszych turystów. Podczas wczasów z dzieckiem warto odwiedzić Park Zdrojowy z malowniczymi alejkami, gdzie maluchy będą mogły spędzić czas na świeżym powietrzu. W miejscowości znajduje się także Kino Goplana z ciekawym repertuarem oraz wiele obiektów sportowych.

Połczyn Zdrój organizuje cyklicznie kilka interesujących imprez, które z pewnością przypadną Państwu do gustu podczas wczasów z dziećmi:

  • Połczyńska Majówka i Maraton MTB – majówka na sportowo połączona z imprezami kulturalnymi i koncertami kierowana do całej rodziny;

  • Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych – uwagę maluchów na pewno skupią piękne, lokalne stroje strażackie oraz ciekawa oprawa widowiska;

  • Dni Miasta „Połczyn-Zdrój wszystkim przyjazny” – program wypełniony jest ciekawymi wydarzeniami. Organizowane są koncerty młodzieżowe, wydarzenia rekreacyjno-artystyczne dla dzieci, a także Kabareton.

  • Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego – dwutygodniowa impreza odbywa się w czasie wakacji i gromadzi w Połczynie-Zdroju wielu miłośników tańca. W programie festiwalu obok prezentacji spektakli konkursowych i projekcji kina tańca, znajdą się akcje uliczne i plenerowe z udziałem tancerzy i muzyków, widowiska taneczne, spektakl improwizacji, pokazy efektów pracy po intensywnych warsztatach tematycznych, wykłady teoretyczne i rozmowy panelowe, spotkania jam session, integracyjne imprezy taneczne, zajęcia praktyczne i lekcje otwarte dla uczestników i publiczności Festiwalu.

  • Miejskie Święto Ogrodów – podczas imprezy Rodzinne Ogrody Miejskie prezentują swoje zbiory oraz przetwory powstałe na ich bazie. Organizowany jest także konkurs na „róg obfitości”.

  • Ogólnopolskie Spotkania Łowieckie „Darz Bór” – w tym czasie do miasta zjeżdżają się entuzjaści łowiectwa oraz miłośnicy przyrody. Towarzyszy mu jarmark, gdzie można próbować dziczyzny.

 

Lato w Połczynie Zdroju to idealny pomysł na wczasy z dzieckiem!

ZAPRASZAMY

Rezerwacja: tel. 94 36 45 720 lub recepcja@sanatoriummarta.pl

 

Rezerwacja
Dodaj opinię