Vita-Fitnes

 

W ramach pobytu pełnopłatnego zapraszamy Państwa do bezpłatnego korzystania z naszej sali fitness, w której dzięki miłej obsłudze i wyjątkowej atmosferze spędzą Państwo  ciekawie i aktywnie wolny czas. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń firmy Ketler między innymi bieżnia, wioślarz, rowery. Sala fitness jest dostępna codziennie w godzinach 15:00-19:00.
Nasi goście mogą również uczestniczyć za odpłatnością w zajęciach z instruktorem, które dzięki organizacji w małe grupy (max 6 osobowe)  pozwolą dopasować optymalny  program ćwiczeń lub skorzystać z indywidualnych zajęć z wykwalifikowanym trenerem, który pomoże stworzyć indywidualny program ćwiczeń a nasz dietetyk, pomoże dobrać odpowiednią uzupełniającą dietę, która wzmocni efekt treningu. Doskonałą formą treninu jest tak popularny Nordic Walking, do którego połczyński park idealnie się nadaje. W naszym sanatorium znajduje się wypożyczalnia kijków do Nordic Walking.
Liczne ścieżki rowerowe w Połczynie i okolicach oraz wypożyczalnia rowerów, znajdująca sie w "Marcie" doskonale nadają się do aktywnego spędzenia czasu.
 
 
Rezerwacja
Dodaj opinię